HAKKIMIZDA
Misyon - Vizyon


BİZ KİMİZ?

 

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve devamlılığını sağlamak. Kalite güvenli yaşamdır düşüncesiyle tüketiciye hijyenik koşullarda üretilmiş sağlıklı gıdalar sunmak. Aldığımız sertifikaların gereği olan tüm kuralları uygulamak, uluslararası standartlarda faaliyet göstermek. Tüm üretim süreçlerimizi kalite yönetim sistemi prensiplerine göre devamlı geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak. Dünya pazarında olumlu yer edinmiş ürünlerimizin kalite standardını aynı seviyede tutmak. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, inovatif çözümler ile üretimin her aşamasında kaliteyi yükseltmek.

Misyonumuz

Türkiye bakliyat sektörünü dünya arenasında başarıyla temsil etmek. Dünya insanlarına güvenle tüketebilecekleri, sağlıklı ürünler sunmak. Müşterilerimizi sektörle ilgili gelişmelerden haberdar etmek, olası riskler hakkında bilgilendirmek. Yeni satış kanalları kullanarak pazarı genişletmek, mevcut pazarda pay arttırmak. Sürdürülebilir ve etkin bir hizmet anlayışı ile her üründe aynı kaliteyi ve lezzeti yakalamak. Çağdaş yönetim anlayışı gereği uluslararası kalite sertifikaları alarak üretimi en yüksek standartlarda devam ettirmek. Toplumsal fayda için çalışmayı ilke edinerek sosyal sorumluluk düşüncesini ön plana çıkarmak.

Vizyonumuz

Nitelikli hizmetimizi, operasyon gücümüzle birleştirerek iç ve dış pazarda lider konuma yükselmek. Kalite güvenli yaşamdır ilkesiyle, müşteri istek ve beklentilerini hatasız ve zamanında gerçekleştirmek.

Firmamız ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin